Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skattkärrs IF

Följ

Skattkärrs IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 09:00

      IFK Heden (hemma) F-14


      11:00
    • 09:00

      Hertzöga BK grön (hemma) F15


      11:00
    • 09:00

      Norrstrands IF röd (hemma) F15


      11:00
    • 09:00

      POOLSPEL F15


      13:00
    • 10:30

      Forshaga IF nord (borta) P-15


      14:30
    • 10:40

      QBIK blå (borta) F-12


      12:40
    • 11:00

      Rävåsens IK Karlskoga svart (hemma) F-10/09


      13:00
    • 11:00

      Hertzöga BK gul (borta) F15


      13:00
    • 11:00

      Hertzöga BK grön (borta) F15


      13:00
    • 11:30

      IFK Skoghall grön (borta) P-15


      13:30
    • 12:30

      Hertzöga BK vit (hemma) P-15


      14:30
    • 13:00

      QBIK grön (hemma) F-11


      15:00
    • 13:00

      Forshaga IF nord (borta) P-14


      15:00
    • 13:30

      Forshaga IF syd (hemma) P-15


      15:30
    • 15:00

      IF Karlstad Fotboll vit (hemma) P-14


      17:00
  • 2Sön
    • 10:00

      IF Karlstad Fotboll röd (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      poolspel P-16


      14:00
    • 10:30

      Norrstrands IF vit (borta) F-13


      12:30
    • 11:00

      Nordmarks IF (hemma) P-11


      13:00
    • 13:00

      Skoghall Blå (hemma) P-12


      14:00
    • 14:30

      Karlskoga SK (hemma) P-12


      15:30
    • 16:00

      Norrstrand Svart (hemma) P-12


      17:00
    • 17:00

      Träning P-17


      18:00
  • 3Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:15

      Träning F-14


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10/09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 18:30

      Träning F-12


      20:00
    • 19:30

      Träning A-lag Herr


      21:00
  • 4Tis
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 09:00

      Norrstrands IF vit (hemma) F-14


      11:00
    • 11:00

      IFK Skoghall DF grön (hemma) F-11


      13:00
    • 12:30

      Hertzöga BK vit (borta) P-14


      14:30
    • 13:00

      IFK Skoghall DF svart (hemma) F-10/09


      15:00
    • 15:00

      KB Karlskoga FF gul (hemma) P-10


      17:00
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 09:00

      Hertzöga BK grön (hemma) F-12


      11:00
    • 10:00

      IFK Skoghall DF röd (hemma) F-16


      12:00
    • 10:00

      Poolspel F-16


      14:00
    • 10:30

      KB Karlskoga FF grön (borta) P-11


      12:30
    • 10:30

      Norrstrands IF RÖD (borta) P-12


      11:30
    • 11:00

      Rävåsens IK Karlskoga svart (borta) F-16


      13:00
    • 11:00

      Match-Röd P-13


      13:00
    • 12:00

      IFK Skoghall DF gul (hemma) F-16


      14:00
    • 13:00

      Rävåsens IK Karlskoga röd (borta) F-16


      15:00
    • 16:00

      IFK Skoghall DF grön (borta) F-14


      18:00
  • 9Sön
    • 09:00

      IF Kil vit (hemma) F-13


      11:00
    • 11:00

      IFK Skoghall blå (hemma) P-14


      13:00
    • 14:00

      Match-Blå P-13


      16:00
    • 17:00

      Träning P-17


      18:00
    • 17:30

      Råtorp Blå (borta) P-12


      18:30
  • 10Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning F-14


      18:30
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10/09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 18:30

      Träning F-12


      20:00
    • 19:30

      Träning A-lag Herr


      21:00
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:15

      QBIK blå (borta) F-13


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:30
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:25

      Träning P-10


      19:30
    • 17:45

      Träning F-13


      19:30
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 18:30

      Träning F-10/09


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
    • 19:30

      Karlskoga SK (hemma) A-lag Herr


      21:30
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Säffle SK (borta) P-13


      19:30
    • 18:00

      KB Karlskoga FF gul (hemma) P-14


      20:00
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
  • 14Fre
    • 08:00

      Kristinehamn summer games P-12 lux


      00:00
    • 09:00

      Kristinehamn summer games 2024 P-12


      00:00
    • 14:00

      Kristinehamn summer games P-12


      00:00
    • 17:00

      Träning F-10/09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 19:00

      Norrstrands IF 2010 vit (hemma) P-10


      21:00
  • 15Lör
    • Heldag

      Kristinehamn summer games P-12 lux

    • Heldag

      Kristinehamn summer games 2024 P-12

    • Heldag

      Kristinehamn summer games P-12

    • 08:00

      ÖDIK-cup F-13


      00:00
    • 09:00

      Ödik Cup P-14


      00:00
    • 09:00

      ÖDIK-Cup F-14


      18:00
    • 09:00

      poolspel P-16


      12:00
    • 09:00

      ÖDIK cup P-13


      17:00
    • 09:40

      ÖDIK cup P-13


      17:40
    • 11:00

      IFK Munkfors (hemma) F15


      13:00
    • 11:00

      Sunnemo IF (hemma) F15


      13:00
    • 11:00

      POOLSPEL F15


      15:00
    • 12:00

      Norrstrands IF svart (borta) F15


      14:00
    • 12:15

      Hertzöga BK vit (borta) P-15


      14:30
    • 13:00

      Mallbackens IF Sunne 3 (borta) F15


      15:00
    • 13:45

      IF Nyedshov (hemma) P-15


      15:45
    • 14:30

      Hertzöga BK gul (hemma) P-15


      16:30
  • 16Sön
    • 00:00

      Kristinehamn summer games P-12 lux


      18:00
    • 00:00

      Kristinehamn summer games 2024 P-12


      17:00
    • 00:00

      Kristinehamn summer games P-12


      18:00
    • 00:00

      ÖDIK-cup F-13


      18:00
    • 00:00

      Ödik Cup P-14


      16:00
    • 08:00

      Poolspel på hemmaplan F-16


      14:00
    • 09:00

      Fagerås BK (hemma) F-16


      11:00
    • 09:00

      IFK Skoghall DF gul (borta) F-16


      11:00
    • 09:00

      ÖDIK-Cup F-14


      16:00
    • 11:00

      Rävåsens IK Karlskoga röd (borta) F-12


      13:00
    • 11:00

      ÖDIK cup P-13


      17:00
    • 11:40

      ÖDIK cup P-13


      17:00
    • 12:00

      FBK Karlstad (borta) P-10


      13:00
    • 14:00

      Norrstrands IF 2010 (borta) F-10/09


      16:00
    • 17:00

      Träning P-17


      18:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:00

      Match-Bråtens IK P-13


      19:30
    • 18:00

      Norrstrand Vit (hemma) P-12


      19:00
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 19:00

      IFK Kristinehamn Fotboll (borta) A-lag Herr


      21:00
    • 19:30

      IF Karlstad Grön (hemma) P-12


      20:30
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:00

      Sommaravslutning F-2014 Bokning Klubbstugan


      20:00
    • 17:00

      Sommaravslutning! F15


      18:00
    • 17:00

      Sommaravslutning F-14


      18:30
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:45

      Träning F-13


      19:30
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 18:30

      IFK Kristinehamn Fotboll blå (borta) P-10


      20:30
    • 18:30

      IF Karlstad Fotboll grön (borta) P-11


      20:30
    • 18:30

      Träning F-10/09


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
    • 19:15

      Kils AIK gul (borta) P-14


      21:15
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 18:30

      Rävåsens IK Karlskoga grön (borta) F-11


      20:30
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 19:30

      Träning A-lag Herr


      21:00
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 09:00

      9 manna matchcamp P-12 lux


      16:00
    • 17:00

      Hertzöga BK 2010 (borta) F-10/09


      19:00
    • 17:00

      Träning P-17


      18:00
  • 24Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10/09


      19:30
    • 18:15

      Träning F-13


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 19:30

      Töcksfors IF (hemma) A-lag Herr


      21:30
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      IFK Kristinehamn Fotboll vit (hemma) P-11


      20:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 19:30

      Karlskoga SK vit (hemma) P-10


      21:30
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:25

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Piratgolf och glass F-13


      20:00
    • 18:30

      Rävåsens IK Karlskoga röd (hemma) F-10/09


      20:30
    • 18:30

      Träning F-10/09


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
    • 19:30

      Träning A-lag Herr


      21:00
  • 27Tor
    • 12:00

      Skadevi Cup P-10


      00:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Arvika Vit (hemma) P-12


      19:30
    • 19:30

      Träning A-lag Herr


      21:00
  • 28Fre
    • Heldag

      Skadevi Cup P-10

    • 17:00

      Träning F-10/09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
  • 29Lör
    • Heldag

      Skadevi Cup P-10

    • Heldag

      Sun cup P-15

    • 08:00

      SUNCUP P-12 lux


      00:00
    • 09:00

      SUNCUP P-12


      00:00
    • 11:00

      Degerfors IF (borta) F-11


      13:00
    • 13:00

      Forshaga IF 2011 (hemma) P-11


      15:00
    • 15:00

      IF Örnen (borta) A-lag Herr


      17:00
  • 30Sön
    • 00:00

      Skadevi Cup P-10


      18:00
    • 00:00

      SUNCUP P-12 lux


      18:00
    • 00:00

      SUNCUP P-12


      10:00
    • 09:00

      Suncup P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-17


      18:00